07 Gru

III Gminny Konkurs "Więcej wiem, zdrowiej jem"

28.listopada Poradnia Dobry Dietetyk gościła w Szkole Podstawowej w Rożnowicach jako juror konkursu o zdrowym odżywianiu.

„Więcej wiem, zdrowiej jem”. Pod tym hasłem odbył się w szkole w Rożnowicach już III Gminny Konkurs promujący następujące cele:

• kształtowanie wśród uczniów prawidłowych wzorów konsumpcji,
• nabywanie przez uczniów umiejętności wybierania zdrowych zamienników w codziennej diecie,
• angażowanie szkół do podejmowania tematyki związanej z prawidłowym odżywianiem.

Do rywalizacji stanęli uczniowie z klas 5-7 szkół podstawowych w trzyosobowych drużynach (po jednej osobie z klasy 5, 6 i 7). Reprezentanci ze szkół z Sitnicy, Rożnowic, Racławic, Binarowej, Korczyny, Strzeszyna oraz Szkoły Podstawowej nr 2 z Biecza zmagali się w pięciu konkurencjach.

Cieszymy się, że wśród uczniów promowany jest zdrowy styl życia i prawidłowe odżywianie. Raduje nas aktywność dzieci i młodzieży oraz ich zaangażowanie w przygotowanie dekoracji i atrybutów zdrowia. Gratulujemy kreatywności i pomysłowości!

Uczestnikom gratulujemy ogromnej wiedzy i życzymy dalszych sukcesów!

Mamy wielką nadzieję spotkać się w kiolejnej edycji konkursu oraz na innych podobnych przedsięwzięciach kształtujących wśród młodych ludzi prawidłowe wzorce żywieniowe. 

Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii  https://photos.google.com/share/AF1QipPuGSKCSLwPuZTtluRO8ie2H7kRjKYeRrnNrFNOX-9pCXbuXt5uDe_pV1DO-kW5OQ?key=Q3U3ME14RWhYbmUydXY4aDZkUEZidnRmRjJaU2p3

Twój komentarz
POKAŻ