Opinie pacjentów

Pani Magdalena to profesjonalistka w każdym calu. Niczego nie robi po omacku. Sporządzając dietę bierze pod uwagę zarówno zapotrzebowanie organizmu, jak i preferencje klientów dotyczące poszczególnych produktów żywnościowych. Większość posiłków jest łatwa w przygotowaniu, a co najważniejsze są one pyszne i bardzo sycące. Uwielbiam "mleczne "śniadania i wszelkiego rodzaju połączenia jogurtu naturalnego z owocami- to przysłowiowe "niebo w gębie". Będąc na diecie ani raz nie czułam głodu, a co najważniejsze waga pokazuje coraz mniej. Straciłam też parę kilogramów w obwodach ...

A.K

Poznaj inną historię

Poprawiając wyniki naprawiłam swoje życie

Złe wyniki badań, zbyt wysoka waga, złe samopoczucie - to już przeszłość! 

czytaj więcej

Dostałam kopa do całkowitej przemiany swojego życia!

  • Urszula (47l.)
  • -26 kg, -16 cm w biodrach, -16 cm w talii
  • Kobieta
  • 26 września, 2018

Do Pani Dietetyk trafiłam po wizycie u lekarza, gdzie okazało się, że wyniki moich badań nie są zadowalające. Miało to zniszczyć moje plany na wakacje i przyszłość. Postanowiłam wziąć się za siebie i zmienić swoje życie. To był strzał w dziesiątkę!

Wybierając się na wakacje postanowiłam skonsultować swój stan zdrowia z lekarzem. Po badaniach i wynikach jakie otrzymałam doznałam szoku. Podwyższony cukier, złe ciśnienie... Było bardzo żle...tak żle, że mogłam mieć poważne problemy zdrowotne, ale również zakaz wyjazdu na wakacje. To dało mi potężnego kopa do całkowitej zmiany swojego życia.

Nie wierzyłam, że się uda

Byłam przekonana, ze będzie bardzo ciężko. Ale szybko zmieniłam zdanie - nigdy nie chodziłam głodna! To była najlepsza decyzja!

W mojej głowie wszystko się radykalnie przestawiło

Zaczęłam chodzić na siłownię, co stało się moim "dobrym uzależnieniem", pokochałam też jazdę na rowerze, której nigdy nie mam dość! Najlepszy jest fakt, że znajomi mnie nie poznają - to cudowne uczucie widzieć szok na ich twarzach, wzrok pełen podziwu i zazdrości ;-)

Poczułam się prawdziwą kobietą

Zmieniłam całkowicie swój styl ubierania, pokochałam sukienki, których wcześniej nigdy nie nosiłam, a teraz same wpadają mi w ręce. Sprawiam sobie drobne przyjemności - wizyta u kosmetyczki, u fryzjera, zakupy - teraz bardzo mnie to cieszy. Wszystkich w koło namawiam do dbania o siebie i polecam poradnię z całego serca!

Jestem odważniejsza, pewna siebie, robię rzeczy, na które wcześniej nie zdecydowałabym się - siłownia, kurs języka angielskiego... jeszcze niedawno było to nie do pomyślenia.

W moim życiu zmieniło się wszystko, nawet mąż! Ma inne podejście do naszego życia, do mnie, jest bardziej pomocny i rozpieszcza mnie! ;-)

Jestem spokojniejsza

Czuję wewnętrzny spokój, zadowolenie, spełnienie i dumę z samej siebie. Osiągnęłam coś wielkiego.

Włożyłam wiele pracy by osiągnąć taki sukces. Pomoc poradni jest nieoceniona! Samopoczucie bomba! Jestem wulkanem energii.

Jestem po prostu SZCZĘŚLIWA !

 

 

POKAŻ