Opinie pacjentów

Serdecznie polecam Panią Magdę! Dieta przez nią ułożona pomogła mi nie tylko zrzucić "parę" zbędnych kilogramów ale, co najważniejsze, ustąpiły uciążliwe migrenowe bóle głowy. Poza tym Pani Magda potrafi świetnie zmotywować do pracy nad sobą co zostaje w pamięci na długo. Dzięki niej mam nie tylko "zdrowe" ciało ale i więcej energii na życie!

Alina

Poznaj inną historię

Mama też może czuć się piękną :)

To cudowne uczucie móc wrócić do rozmiaru S i wyciągać z dna szafy ulubione ubrania, które nosiłam wcześniej.

czytaj więcej

Mimo strachu i obaw udało się! Karolinka wygrała z nadwagą

  • Karolina
  • -11 cm w talii, -12 cm w pasie, - 5 cm w biodrach
  • Kobieta
  • 24 sierpnia, 2018

Do Pani dietetyk trafiłyśmy dzięki wychowawczyni Karolinki. Po długiej rozmowie pani Madzia dobrała menu do upodobań Karolinki. Był płacz i bunt ale nie poddawałyśmy się. Dzięki diecie i aktywności fizycznej udało się.

Początek drogi do celu

Wizyta u Dobrego Dietetyka odmieniła życie naszej córki. Pani Madzia szczegółowo przeanalizowała nawyki żywieniowe Karolinki, przeprowadziła dokładny wywiad, aby jak najlepiej dopasować posiłki do upodobań córki. 

Na początku nie było łatwo. Zmienić nawyki, smaki, nie podjadać, zaspokoić zachcianki - nie było łatwo. Jednak z każdym dniem wierzyliśmy coraz mocniej, że nam sie uda. Przygotowanie posiłków wg przepisów Pani Madzi z dnia na dzień było co raz prostsze, aż w końcu weszło nam w krew i stało się zwykłym codziennym zajęciem. Karolinka polubiła nowe potrawy, zaczęła dodatkowo ćwiczyć, a na efekty nie trzeba było długo czekać. 

Wspólny sukces

Teraz, gdy widzimy córkę pełną energii, szczęśliwą, a do tego mamy świadomość, że zdrowszą i z dobrymi nawykami żywieniowymi, jesteśmy wdzięczni Pani Madzi za pomoc. Z dobrych nawyków i zmiany stylu życia korzysta cała rodzina, dzięki czemu mamy więcej energii i lepszą kondycję fizyczną.

Wizyta u Dobrego Dietetyka to był strzał w dziesiątkę! 

Wypowiedź dzietetyka prowadzącego, Magdaleny Liany:

Gratuluję serdecznie Karolince i jej Mamie wyników, jakie wspólnymi siłami udało się im osiągnąć. To sukces nie tylko dla dziewczynki, ale i jej mamy, która dzielnie wspierała córkę. Obecnie co raz więcej dzieci cierpi na nadwagę i otyłość, na szczęście są świadomi rodzice, którzy potrafią zadbać o zdrowie swoich pociech i o ich szczęśliwe życie, dobre samopoczucie w swoim ciele oraz pełnię wigoru i energii. Każdy dietetyk życzyłby sobie więcej takich historii i sukcesów. 

POKAŻ