Opinie pacjentów

Witam! Do Pani Magdaleny zgłosiłam się z ciągłymi bólami brzucha. Dzięki diecie ułożonej przez Panią Dietetyk mój stan zdrowia niesamowicie się poprawił, a także pozbyłam się zbędnych kilogramów. Cieszę się, że trafiłam do osoby, którą cechuje pełen profesjonalizm, to była najlepsza decyzja w moim życiu. Pani Magdalena jest osobą godną polecenia!! Serdecznie dziękuję i pozdrawiam.

Marzena

Poznaj inną historię

Dostałam kopa do całkowitej przemiany swojego życia!

Do Pani Dietetyk trafiłam po wizycie u lekarza, gdzie okazało się, że wyniki moich badań nie są zadowalające. Miało to zniszczyć moje plany na wakacje i przyszłość. Postanowiłam wziąć się za siebie i zmienić swoje życie. To był strzał w dziesiątkę!

czytaj więcej

Od piłeczki do laseczki ;-)

  • Ewelina (35l.)
  • 16 kg w pół roku
  • Kobieta
  • 11 stycznia, 2019

Jeszcze pól roku temu ważyłam prawie 80 kg. Ciuchy, które niedawno były dobre, zrobiły się zbyt dopasowane lub wręcz za ciasne...

Jeszcze pól roku temu ważyłam prawie 80 kg. Ciuchy, które niedawno były dobre, zrobiły się zbyt dopasowane lub wręcz za ciasne. Kupienie nowych nie było wcale takie łatwe w świecie, w którym króluje rozmiar XS, S lub ewentualnie M. Pojawiły się również problemy ze zdrowiem. Wiecznie byłam zmęczona i senna. Próbowałam różnych ziółek, suplementów diety, odstawiłam nawet słodycze, ale nic to nie dało. Mój styl życia miał negatywny wpływ na mój wygląd i samopoczucie. Rozkład zajęć powodował nieregularne jedzenie, podjadanie między posiłkami, dużo smażonych posiłków, mało ruchu i …… nowy „przyjaciel” – Hashimoto, czyli niedoczynność tarczycy. Częsta zgaga i ból brzucha oraz spodnie, które szybko stały się zbyt ciasne sprawiły, że postanowiłam coś z tym zrobić. Przeszukując internet, natrafiłam na stronę Dobrego Dietetyka. Strona była profesjonalnie przygotowana, a informacje w niej zawarte, pomogły mi podjąć długo odkładaną decyzję. Umówiłam się na pierwszą wizytę. To był właściwy krok. Dzięki pani Magdzie otrzymałam dietę dopasowaną do mojej choroby i stylu życia. Zawsze mogłam liczyć na wsparcie z jej strony. Muszę przyznać, że na początku nie było łatwo pogodzić codzienne obowiązki z dietą i bieganiem na aerobik. Wymagało to dużo dyscypliny i organizacji z mojej strony. Ale naprawdę warto było i nie żałuję ani jednej minuty. Teraz ważę 16 kg mniej, wchodzę w swoje dawne ciuchy, czuję się lżejsza i nic mnie nie boli. A co najważniejsze, nie obawiam się już swojego odbicia w lustrze – bo zamiast piłeczki widzę laseczkę ;)

POKAŻ