Opinie pacjentów

Moja współpraca z Panią Madzia zaczęła się we wrześniu. Moim celem było - 10kg. Udalo się to osiągnąć w ciągu ok. 5 Msc. Z 65 waga spadła do 55. Dieta była ułożona pode mnie. Rzetelne i indywidualne podejście to podstawa ❤️. Cieszę się, że trafiłam na Panią Madzie, która swoim ciepłem i pomocnymi radami sprawiła, że miałam motywację, która pomimo osiągnięcia celu trwa nadal. Czasem małe grzeszki się zdarza, ale z głową.

Ola Grygiel

Poznaj inną historię

W zdrowym ciele zdrowy duch!

Panią Magdę, jako dietetyka, wybrałam przypadkowo przez internet. Postanowiłam, że pomogę córce pozbyć się zbędnych kilogramów.

czytaj więcej

Poprawiając wyniki naprawiłam swoje życie

  • Elwira
  • 15 kg
  • Kobieta
  • 12 lutego, 2019

Złe wyniki badań, zbyt wysoka waga, złe samopoczucie - to już przeszłość! 

Do Pani Dietetyk trafiłam z polecenia od Pana Doktora, po tym jak okazało się, że mam zły wynik badania cukru. Początkowo byłam w szoku. Na widok diety byłam przerażona, ale szybko się przyzwyczaiłam i polubiłam nowe posiłki i ich przygotowywanie. Dieta i stracone z nią kilogramy poprawiły także wyniki moich badań cukru, cholesterolu, tg...

Zmiana diety to nie tylko lepsze wyniki badań, ale lepsze życie... Mam teraz więcej siły, jestem pełna energii, radości, każdego dnia czuję się dobrze .

Co było dla mnie zaskoczeniem? Aż 5 posiłków i to nie małych. Dieta kojarzyła mi się z głodówką, a tu takie zaskoczenie, że na diecie należy jeść. Początkowo ciężko było przygotować i zjeść regularnie 5 posiłków dziennie, ale teraz nie stanowi to żadnego problemu, a organizm sam dopomina się, że to pora jedzenia.

Dzięki pomocy Pani Magdy zmieniło się wszystko. Polecam serdecznie!

POKAŻ