Opinie pacjentów

Jak niewiele potrzeba żeby czuć się dobrze we własnym ciele! Spotkanie z Panią Magdą uświadomiło mi jak bardzo ważne jest to co jem i jak bardzo wpływa to na moje samopoczucie. Dzięki Pani dietetyk nauczyłam się zdrowych nawyków żywieniowych oraz picia dużej ilości płynów (czego niestety nie robiłam do tej pory). Rzetelny i dokładny wywiad przeprowadzony przez Panią Magdę zaowocował dietą przystosowaną do mojego trybu życia i godzin pracy. Posiłki są smaczne, urozmaicone i łatwe w przygotowaniu. Wizyty u Pani ...

Justyna

Poznaj inną historię

Poprawiając wyniki naprawiłam swoje życie

Złe wyniki badań, zbyt wysoka waga, złe samopoczucie - to już przeszłość! 

czytaj więcej

W zdrowym ciele zdrowy duch!

  • Kamila (17l.)
  • -8 kg
  • Kobieta
  • 19 grudnia, 2019

Panią Magdę, jako dietetyka, wybrałam przypadkowo przez internet. Postanowiłam, że pomogę córce pozbyć się zbędnych kilogramów.

Dzięki diecie, która była prosta w przygotowaniu i bardzo smaczna, córka osiągnęła świetny wynik. Poprawiła też swoje samopoczucie i samoocenę, stała się radosna i bardziej pewna siebie.

Jesteśmy bardzo zadowolone i serdecznie polecamy Panią Magdalenę Liana.

~ mama Kamili                        

                     

Dieta dla dzieci i młodzieży to jedno z trudniejszych wyzwań. Młodzi ludzie niechętnie rezygnują ze swoich przysmaków i słodkich przekąsek na rzecz warzyw i regularnych posiłków. Przygotowywanie diety dla Kamili to była przyjemność. Ta młoda dziewczyna z każdą wizytą wnosiła do mojego gabinetu ogrom radości i energii. Każdy kilogram i każdy centymetr był dla Kamili wielkim sukcesem - jej sukcesem. Sama zapracowała na taki wynik. Moja pomoc i wsparcie mamy dodawały jej tylko siły, aby walczyć o siebie. I udało się. Osiągnęła upragniony cel i cieszy się z tego niesamowicie, co widać na jej radosnej uśmiechniętej twarzy. Zawsze czekałam na wizytę Kamili z niecierpliwością, bo wiedziałam, że to będzie miłe spotkanie, jak zastrzyk energii i uśmiechu.

Sukces Kamili to jej zasługa. Zasłużyła na wielkie brawa! Ale poza moją pomocą ważna była pomoc rodzica - Pani Edyty, mamy Kamili. To dzięki niej Kamila trafiła do mnie, to ona nie zignorowała pierwszych sygnałów, ona bardzo chciała pomóc swojej córce. Udało im się.

Takie historie lubię najbardziej...

Gratulacje dla Kamili

~Dobry Dietetyk Magdalena Liana

POKAŻ